צור קשר | הוסף למועדפים

אתה נמצא ב ראשי | חדשות | טיפול ואיזון טבעי של כולסטרול

  

טיפול ואיזון טבעי של כולסטרול רע

החומרים הפעילים והמרוכזים ב- ®ColBalance מקטינים את היחס בין הכולסטרול הרע לכולסטרול הטוב

איך שלא מסתכלים על זה, כולסטרול הוא חדשות רעות. הוא מסוכן, הוא מגיע בלי להודיע, אין לו שום כוונה ללכת, וכמה מהחברים הכי טובים שלו (לחץ דם, התקף לב, טרשת עורקים ושבץ מוחי) מבוקשים ברוב העולם המערבי בגין גרימת מוות. הרשלנות, אגב, היא רק שלנו.

 

מה המשמעות של כולסטרול גבוה (צרות צרורות), מה עושים עם זה (מטפלים ועדיף כמה שיותר מוקדם), ולמה הפתרון הטבעי תמיד עדיף (כי הוא באמת עובד).  ®ColBalance הוא בדיוק המוצר שעובד!

 

הטוב, הרע והרע מאוד

כולסטרול הוא חומר שומני שמיוצר בעיקר בכבד ומצוי בכל תאי הגוף ובזרם הדם. הוא חיוני לגוף, שמשתמש בו כדי לייצר הורמונים, חומצות מרה וויטמין D.

 

החלוקה המקובלת היא לשני סוגים של כולסטרול. כולסטרול טוב וכולסטרול רע.

 

התפקיד העיקרי של הכולסטרול הטוב (HDL), הוא להרחיק את הכולסטרול הרע (LDL) מהתאים ומדפנות העורקים. בזכות זה, הוא מגן מפני התפתחות מחלות לב וכלי דם, דוגמת התקף לב וטרשת עורקים, ונחשב כמסייע למניעת דמנציה בגיל מבוגר.  

 

רמה גבוהה של כולסטרול רע (יותר מ- 160 מיליגרם לדציליטר לאדם רגיל, או יותר מ-100 לחולי לב או סוכרת), מעידה כי הכולסטרול הספיק להצטבר על הדפנות הפנימיות של כלי הדם, הקוטר הפנימי של כלי הדם הצטמצם, ופחות דם וחמצן מצליחים להגיע לתאים ולרקמות. ההיצרות הפנימית ההדרגתית של כלי הדם עלולה להביא לסתימתם המוחלטת, מצב שנקרא טרשת עורקים ועלול להוביל להתקף לב או לשבץ מוחי.

 

פרט לכולסטרול, סמן נוסף שיכול להעיד על הסיכון להתפתחות מחלות לב, הם הטריגליצרידים, סוג של שומן, שרמתו בדם משקפת את חילוף החומרים של השומנים בגוף. רמות גבוהות מהנורמה נמדדות מ-190 מיליגרם לדציליטר ומעלה.

 

רמות גבוהות של כולסטרול הן תולדה של תורשה, גיל או מצבים רפואיים אחרים. גורמים כמו תזונה, עודף משקל ופעילות גופנית אחראים אף הם במידה מסוימת להתפתחות כולסטרול, אולם גורמים אלה נמצאים בשליטתנו וניתן לשנות אותם.  

 

בדרך הטבע

הטיפול שמציעה הרפואה הקונבנציונאלית לבעיית הכולסטרול הן תרופות ממשפחת הסטטינים (לדוגמא סימבסטטין, ליפיטור). תרופות אלה פועלות לחסימת מנגנון ייצור הכולסטרול בגוף. אולם, מחקרים והניסיון בפועל מראים כי השימוש בתרופות ממשפחה זו מלווה בתופעות לוואי שונות, החל בפגיעה בתפקודי הכבד, פגיעה בריכוז ובזיכרון, פגיעה בתפקוד המיני וכלה בכאבים, חולשה ועייפות.

 

בהתייחס לתופעות הלוואי החמורות ובהתחשב בעובדה שבהוראת מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) חלק מהתרופות ממשפחת הסטטינים נאסרו לשימוש, ולאור העלייה הניכרת במספר האנשים הסובלים מבעיית הכולסטרול, חיפוש פתרון טבעי הפך אך מתבקש.

עשרות מחקרים בארץ ובעולם החלו לבדוק את יעילותם של צמחים שונים, כגון חילבה, כורכום ועלי זית, המשמשים זה שנים לטיפול במחלות שונות ברפואה הסינית המסורתית וברפואה האיור-וודית.

 

לדוגמא, מחקרים שערך פרופסור זכריה מדר מהאוניברסיטה העברית בירושלים מצאו כי אחת מהאיכויות של צמח החילבה היא איזון רמות הסוכר והשומנים בדם.

 

מחקר שפורסם בכתב העת הבינלאומי  Phytotherapy Research בשנת 2008 מצא כי תמצית עלי זית יעילה בטיפול ברמות גבוהות של כולסטרול ולחץ דם. במסגרת המחקר, נבדקו 20 זוגות תאומים זהים שסבלו מכולסטרול גבוה ומלחץ דם גבוה גבולי. אחד מהם טופל בתמצית של עלי זית בעוד האחר טופל בכמוסות דמה (פלצבו). לאחר שמונה שבועות נמצא כי רמות הכולסטרול הרע ולחץ הדם של הנבדקים שטופלו בתמצית עלי זית, ירדו במידה ניכרת. מחקרים נוספים שבדקו את יעילותן של תמציות עלי זית בטיפול בבעיית הכולסטרול, הראו כי הפוליפנולים שנמצאים בתמציות העלים אחראים גם לעיכוב התפתחות גידולים סרטניים ואף להשמדתם.

 

הכורכומין, החומר הפעיל בכורכום,  נחשב ל"תגלית המאה", עד היום נערכו כ-2,700 מחקרים העוסקים בסגולותיו של הכורכומין והיד עוד נטויה. הכורכומין הוכח כמסייע מאוד בניקוי הכבד וכלי הדם משומנים וסוכרים, הוא מנוגדי החמצון החזקים בטבע ונחשב לנוגד זיהומים ודלקות רב עוצמה.


בהסתמך על מחקרים אלה ומחקרים נוספים, פותחה במעבדות ח. תמציות צמחים בע"מ
ColBalance®, פורמולה לאיזון רמות הכולסטרול בדם ולהמסת השומנים והסוכרים בדם.


כל כמוסה מכילה מינון מדויק של תמציות מרוכזות ומיובשות מחילבה, כורכום, זנגביל, עלי זית ופלפל שחור, שמוצו בתהליך ייחודי וחדשני.


מיצוי הפוליפנולים שבכורכום (
Turmeric) והג'ינג'רולים בשורש הזנגביל מנקה את הכבד, משפר את פעילותו ומסייע לסילוק הכולסטרול והסוכרים מהגוף. על המסת הטריגליצרידים והשומנים האחרים אחראית התמצית המרוכזת של חילבה. האולאורופין (Oleuropein), החומר הפעיל בתמצית עלי הזית, מנקה את כלי הדם, מגמיש אותם, משיב על כנו את איזון הכולסטרול בדם ומעכב תהליכים הגורמים לפגיעה נוספת בכלי הדם. תמצית הפלפל השחור, מסייעת לספיגת תמציות הצמחים הנוספים בכמוסה ומעצימה את פעילותן.

 

אחת ביום

את יעילותה של הכמוסה יש לזקוף להרכב החומרים, לאיכותם ולריכוז הגבוה של החומרים הפעילים. כל כמוסה מכילה חומרים פעילים בכמות שוות ערך ל- 24 כפיות של צמח מיובש טחון, מהן 6 כפיות חילבה נטול ריח, הודות לשיטת ייבוש חדשנית ובלעדית. שיטת הייבוש והמיצוי המיוחדת מאפשרת שמירה על כל הרכיבים הטבעיים בצמחים, שילוב התמציות הסינרגטיות נועד להשיג תוצאות ריפוי גבוהות ולהגביר את כושר ההתנגדות של הגוף למחלות שונות, בנוסף להורדת רמת הכולסטרול.

 

החומרים הפעילים והמרוכזים ב- ®ColBalance ממיסים את השומנים והסוכרים בדם, וכך מקטינים את היחס בין כולסטרול הרע לכולסטרול הטוב. בשלב הראשון, לאחר ניקוי כלי הדם והגמשתם, תחול ירידה הדרגתית של הכולסטרול הרע. לאחר שימוש רציף במשך שלושה חודשים (כמוסה אחת ביום) רמת הכולסטרול הכללית בגוף תשתפר.

 

לייעוץ והזמנות:

09-7425114

050-9119666/555

 

מידע נוסף על המוצר:

http://www.balanceherbs.co.il/colbalance.php

 

רפואה משלימה באינטרנט זה דוקטור יאנג. מאגר של מטפלים ברפואה משלימה, חנות מוצרים לעוסקים בתחום ומידע על קורסים והשתלמויות בנושא רפואה משלימה נושאים פופולאריים: רפואה משלימה , דיקור סיני , עיסוי שוודי , עיסוי רפואי , תזונה , צמחי מרפא
חנויות באתר: חנות למטפלים , מוצרי טבע , מיטת טיפולים , מתנות , מוצרי שיקום , כיסא גלגלים , קידום אתרים
אודות | תנאי שימוש | פרסום באתר | אבטחה באתר | מועדון לקוחות | צור קשר |
להזמנות: 1-700-700-795

Copyright © כל הזכויות שמורות לד"ר יאנג בע"מ

 Site developed by