נחום שחורי - ביו מגנטיזם

050-9933675
קטגוריה ביו מגנטיזם
איזור גוש עציון
כתובת פיתום הקטורת 35 אפרת
טלפון 050-9933675
דוא"ל nachum06@gmail.com
מוסד הכשרה המרכז לביו-מגנטיזם תל אביב
לקבלת פרטים נוספים
אלרגיות, אסטמה, מיגרנות, ראומטיזם, סכרת והפרעות עיכול – זוהי רשימה חלקית בלבד של מצבים שטופלו בהצלחה בעזרת הביו-מגנטיזם הרפואי. גישה טיפולית חדשה ומהפכנית. בעזרת השיטה טופלו בהצלחה בתנאים מסוימים, ובשלבים מוקדמים גם מחלות מורכבות ומסובכות יותר.  

איך עובדת שיטת הביו-מגנטיזם הרפואי
איזון ה-PH שווה בריאות. כל עוד רמת החומציות בגופנו (רמת ה-PH) מאוזנת, הגוף בריא. חוסר איזון מזמין ומפעיל פתוגנים בגוף (חיידקים, וירוסים, טפילים ופיטריות), שגורמים למספר רב של מחלות, כולל מחלות מורכבות כמו סרטן. שיטת הביו-מגנטיזם הרפואי למעשה מזהה, מסווגת, מודדת, מתקנת ומאזנת את רמת החומציות. רמת חומציות מאוזנת לא מאפשרת למחלה להתקיים.

איך עושים את זה? בעזרת צמדי מגנטים ( GAUSS3000 +BMP) חזקים בגדלים שונים. דמיינו את הצמדים הביו-מגנטים כנקודות בגוף התואמות זו לזו, ומציגות קוטביות מגנטית מנוגדת - חיובית ושלילית, או אם תירצו צפונית ודרומית. הביו-מגנטיזם הרפואי מגלה את גורמי המחלות ומקורן עוד לפני שהם באים לידי ביטוי מבחינה קלינית. ברגע שהסימפטומים או סימני המחלה הופיעו, הטיפול תוקף את הגורם למחלה, ולא רק מקל על הסימפטומים.

מיקום הצמדים האלה כבר הוגדרו על מפת גופנו, על ידי ממציא השיטה ד"ר יצחק גויז דוראן, ועד היום ידוע על 350 צמדים. במהלך הטיפול מניחים את המגנט השלילי על אחת הנקודות של מפת גופנו, אם הגוף מגיב, המשמעות היא שקיים חוסר איזון. מחפשים את הנקודה המקבילה, מניחים את זוגות המגנטים, ותוך 15-20 דקות רמת ה-PH באזורים שטופלו חוזרת לאיזון. כמובן שמספר הטיפולים תלוי בסוג הבעיה. השימוש בשיטה אינו מלווה בתופעות לוואי. הטיפול אינו מתאים לאנשים שעברו טיפול כימותרפי והקרנות, נשים בהריון ובעלי קוצב לב.

תכונות פיסיקליות של המגנט:
א. למגנט שני קטבים, הוא דומה במבנהו לברזל רק שבמבנה הברזל המולקולות נמצאות בערבוביה ואילו במגנט המולקולות מסודרות באופן קבוע כך שכל הקטבים הצפוניים פונים לכיוון אחד וכל הקטבים הדרומיים פונים לכיוון הנגדי.

ב. אם מקרבים למגנט בצידו הדרומי פיסת ברזל, המגנט יצמיד את הברזל. כל המולקולות הצפוניות של הברזל תמשכנה לקוטב הדרומי של המגנט ואילו המולקולות הדרומיות תדחינה לכיוון השני של פיסת הברזל. במצב זה הופך הברזל להיות מגנט, אז זהו מצב זמני המסתיים בזמן הרחקת המגנט.

ג. כדור הארץ הוא מגנט ענקי ולכן הצד הדרומי של המגנט נמשך אל הקוטב הצפוני של הארץ. תופעה זו ניתן לראות במגנט המוצב בתוך מצפן.

ד. כוחו של המגנט מרוכז בקצותיו.

ה. הכוח המגנטי זורם במעגלים בין קטבי המגנט כשהזרימה נעשית מהקוטב הצפוני אל הקוטב הדרומי.

ו. הקוטב הצפוני מכיל מטענים חיוביים ואילו הקוטב הדרומי מכיל מטעני חשמל שליליים.


תכונות המגנט והקשר לרפואה הסינית:
בגוף האדם נמצא יסודות מתכתיים כמו ברזל, נחושת, אבץ וכו´. כל תא מכיל יסודות אילו ולכן כל תא בגוף האדם מהווה יחידה מוליכה של שדה אלקטרו מגנטי. גוף האדם מושפע בין הקטבים המגנטים של כדור הארץ ולכן הופך לממוגנט בעצמו. קווי השטף המגנטיים חודרים דרכנו לאורך הגוף. תנועת הגוף במצב זקוף מאפשרת פעילות אלקטרומגנטית סביב ותוך הגוף. למעשה, דרך הזרימה הזו ניתן להסביר את קווי האנרגיה - המרידיאנים אשר עולים ויורדים לאורך הגוף ויוצרים את המפה הסינית המוכרת. נקודות הדיקור, הטצובו, הם אזורים בהם קיימת פעילות חשמלית חזקה יותר מאזורים אחרים, ולכן גם פעילות אלקטרומגנטית חזקה יותר.

מחלה, על פי הגישה הסינית המסורתית, היא הפרעה בזרימת הצ´י. מכאן, על פי המודל המגנטי, מדובר גם בהפרעה אלקטרומגנטית. הפרעות אילו יכולות להיגרם עקב חבלה, חשיפה לרעלים שונים, מיעוט או הגזמה בתרגול גופני ועוד. הפרעות אילו יוצרות סטגנציות או אזורים בהם הצ´י חלש, דבר החושף את הגוף למחלות נוספות. למשל, שומן, הנחשב לליחה סטגננטית ברפואה הסינית, הינה בעלת מוליכות חשמלית נמוכה ולכן הזרימה האלקטרו מגנטית בה חלשה יותר.

ברפואה הסינית משתמשים בכלים שונים כדי לאזן את הזרימה. אחת השיטות היא הנחת מגנט על הטצובו, דבר המאפשר פתיחת נקודות ולכן גם איזון והחלמה.

לדוגמא - כאב הוא מצב של סטגנציה מקומית. הכאב שמקורו בפציעה או כוויה יוצר הצטברות יונים חיוביים. הנחת מגנט צפוני על האזור הכואב תדחה את אותם מטענים ולכן תצור אפקט ריפוי והרגעה, דבר המביא להחשת הריפוי.