Write a comment

 

ביו מגנטים הם מגנטים המתוכננים במיוחד לעבודה טיפולית בגוף האנושי.

המגנטים הם אחד האמצעים המובילים והמועילים לאבחון וטיפול במצבי חולי שונים. מגנטיות חודרת לכל מקום בגוף, ויכולה לטפל בכל איבר, ולהשפיע על תפקודן של מערכות העצבים, האיברים, ועד לרמת התא הבודד, ללא השפעות לוואי כימיות.

הטיפול יושם בהצלחה במגוון מקרים: סרטן, שגרון, דלקות וזיהומים, נדודי שינה, הפרעות שינה והפרעות קשב, הפרעות במערכת הדם, שברים וכאב, לחץ סביבתי, הפרעות נפשיות והפרעות אכילה. קיימים סוגים רבים של טיפול: שדה מגנטי קבוע יחיד, שדה רב-קוטבי, ושדה מגנטי פועם. כאשר הטיפול מתבצע כהלכה אין לו כל השפעות שליליות.

האם כל מגנט הוא ביו-מגנט?

התשובה היא לא, ההבדל הוא בסוג השדה המגנטי, ובצורתו. ביו-מגנט חייב להיות מסוג מונו-פולרי (היינו - בכל צד שלו ישנו קוטב אחד ויחיד, על-פני כל הצד), וחייב להיות מסומן בבירור (מינוס ופלוס), משום שההשפעות של הקוטב השלילי שונות לחלוטין מאילו של הקוטב החיובי, ויישום בלתי- מושכל של הקוטב החיובי עלול להביא לנזק משמעותי.בנוסף, השדה המגנטי חייב להיות צר ועמוק, כדי שיוכל לטפל גם באיברים הפנימיים של הגוף.

 

האם יישום של מוצרים רב - קוטביים יביא לאיזון של הגוף?

חייבים לדעת פיסיקה בסיסית כדי להבין מדוע לא. הקוטב החיובי - של כל חפץ מגנטי - חזק מעט יותר מן הקוטב השלילי. מסיבה זו, כל משטח רב - קוטבי הוא, בעצם, בעל קוטב שקול שהוא חיובי, והשפעותיו על הגוף יכולות להיות מזיקות ביותר.

האם ניתן לגוף את שני השדות, הגוף יוכל לבחור בעצמו איזה שדה הוא צריך, ולהשתמש רק במה שהוא צריך?

 

גם כאן התשובה היא לא. הגוף אינו יכול לנטרל, או לקזז, את ההשפעות של שדה מגנטי לא רצוי - אחרת לא היו מחלות קרינה! הפעלת שדות מגנטיים היא סוג של התערבות ישירה בבריאה - התערבות שלא הייתה קיימת עד לפני כמאה שנה, האבולוציה שלנו עדיין לא התפתחה להתמודד עם שדות אלקטרו-מגנטיים, ועם השפעותיהם. מגנטים עלולים להשפיע על חילוף החומרים התאי, ועל התהליכים הפנימיים, המתרחשים בתוך התאים, והשפעה זו היא מצטברת, שכן מעבר לרמת נזק מסוימת, לגוף אין יכולת לתקן את עצמו - שהרי כך מתפתחות המחלות החמורות באמת.

מה בדבר שינה עם מגנטים?

זמן השינה הוא הזמן הקריטי ביותר, בו הגוף חייב להיות נקי מהשפעותיהם של שדות מגנטים, שכן בזמן זה הגוף מחדש את עצמו, וכל השפעה מגנטית יכולה להביא לנזק באופן שתאים מתחלקים וה-DNA בונה את עצמו. מעבר לכך - השדה המגנטי הטבעי של כוכב ארץ הוא מקביל לפני הקרקע. הגוף יודע כי מצב בו קווי השדה עוברים דרך הגוף הוא מצב של עירות, ומצב בו קווי השדה מקבילים לגוף הוא מצב של שינה. שינה על מערכות שינה מגנטיות יכולה לסייע לטווח קצר (עד מספר שנים) אולם לאחריה עלול להתרחש נזק לגוף, ולו רק בגלל שהשינה אינה עמוקה דייה. קיים יישום מגנטי יחיד שניתן ליישם בזמן השינה, והוא מעל בלוטת האצטרובל, בגלל תפקידה הייחודי של בלוטה זו.

מה עם רפידות מגנטיות לנעליים?

רפידות מגנטיות פועלות בשתי צורות - על-ידי פעולה ישירה, ועל-ידי פעולה רפלקסולוגית. מכיוון שעוצמתן של רוב הרפידות נמוכה מאוד, ניתן להזניח את השפעתן הישירה. אבל ההשפעה הרפלקסולוגית עלולה להיות חזקה מאוד. אם הרפידה אינה מותאמת אישית למבנה המערכות הפנימיות של האדם, ולצרכים המגנטיים הייחודיים של כל איבר ואיבר, הרי עלול להתעורר מצב שאיבר שדורש טיפול על-ידי קוטב שלילי, יקבל דווקא קוטביות חיובית, ולהפך. דבר זה עלול להיות מסוכן ביותר. מעבר לכך - נניח שהאיבר קיבל טיפול בדיוק על-ידי הקוטביות לה הוא היה זקוק. אחרי פרק זמן מסוים, האיבר מתקן את עצמו, ואינו זקוק לקוטביות זו יותר. המשך ההפעלה של אותה הקוטביות יביא להפרה מחודשת של המצב הבריא שהאיבר הצליח להשיג!

האם מגנטים יכולים למכר?

התשובה כאן נחלקת לשניים: כאשר משתמשים במגנטים כהלכה - רק במגנטים יוני-פולריים, ורק ביישום של הקוטב הנכון - מגנטים אינם יכולים למכר - חד משמעית.

כאשר משתמשים במגנטים רב - קוטביים, או בשימוש לא נכון, המגנטים ממכרים ביותר. כאשר משתמשים במגנטים רב-קוטביים, למשל, ההשפעה דומה לזו של שתיית קפה - המגנט הרב - קוטבי מעורר. אולם, הוא עושה זאת על חשבות ה- "אובר-דראפט" - על -ידי דלדול של המשאבים החיוניים של הגוף. כתוצאה מכך, אנו נאלצים להמשיך וללכת איתו, כי הסרה של המגנטים תביא לתחושת תשישות ועייפות. אולם, אי אפשר לדלדל את משאבי הגוף לנצח - באיזה שהוא שלב, "בנק" המשאבים "סוגר את החשבון", בגלל "אובר-דראפט" גדול מדי, וזה השלב בו אנו מתחילים להרגיש באפקטים המזיקים של המגנטים.

האם טיפול מגנטי יכול לפתור הכל, והאם הוא משתלב עם טיפולים אחרים?

טיפול מגנטי אינו - ולא יכול להיות - חזות הכל. הוא חייב לבוא בד בבד עם טיפול תזונתי מלא, ואפילו עם טיפול רפואי קונבנציונלי, במידת הצורך. טיפול מגנטי נכון מגביר את ספיגת חומרי המזון, המינרלים והוויטמינים בגוף, ומפחית את הצטרך להלעיט חולים במינון גבוה של תרופות, מכיוון שהוא משפר את חילוף החומרים הטבעי, ולכן גם את הספיגה של התרופות.

כאשר מטפלים בעזרת הומיאופתיה, יש להזהר ולא לקרב את התמצית ההומיאופתית למגנט. מעבר לכך - טיפול מגנטי משפר כמעט כל סוג של טיפול - קונבנציונלי, נטורופתי, או אנרגטי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך
תגובות פייסבוק
comments

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.