Write a comment

 

כולם (כולל כמה חברות טובות ורווקות) אומרים לי שדברים כאלה קורים רק באגדות, אבל אני לא מאמינה להם. כמו שאני רואה את זה, אנחנו נתקל אחד בשני במסדרונות האוניברסיטה. אני אפיל את הספרים, הוא יעזור לי להרים אותם וברגע שנסתכל אחד לשנייה בעיניים, שנינו נדע. אני מוכנה להתפשר על הלוקיישן, אבל אם זה היה תלוי בי, ככה בדיוק זה יקרה. העניין הוא, שככל שאני חושבת על זה יותר, זה כן תלוי בי.

סודות מחדר המיטות

שנה חדשה זה תמיד זמן טוב לעשות חשבון נפש.
מצד אחד, מזמן לא הייתה לי שנה כזאת פורייה, גם לי היו שבעה גמדים. היה את העיתונאי, הימאי, אחר כך בא הבנקאי, הגולש, הילד(עם הקטן), ואיך אפשר בלי להזכיר את שכחני והשיפוצניק. (הסיבות לשמות זה כבר סיפור אחר).

מצד שני, זאת הייתה שנה מאוד עקרה, כי שום דבר אמיתי לא יצא מזה. ולא תגידו שביקשתי את הבלתי אפשרי. בסך הכל רציתי שכמו שלגיה, יבוא הנסיך על הסוס הלבן ויעיר אותי מהתרדמת. אז למה בכל זאת גם את ראש השנה הזה אחגוג אצל ההורים שלי ולא אצל שלו? שאלה טובה.

למי שלא שמע ולא ראה, יש כזה דבר שנקרא "הסוד". אם אתם מסתכלים בקנאה על כאלה שתמיד משיגים את מה שהם רוצים, אז חבל על האנרגיות שלכם. הם לא עושים שום דבר מיוחד, הם בסך הכל יודעים את הסוד. כל התורה של הסוד נשענת על שלוש מילים (מחשבה הופכת למציאות) ועל כוח אחד שגורם לכל זה לקרות (חוק המשיכה). נסו להיזכר כמה פעמים במהלך החיים רציתם משהו והוא קרה בדיוק כמו שחשבתם. זה חוק המשיכה בהתגלמותו, והוא כל הזמן עובד, לטוב או לרע. כל מה שאנחנו חווים עכשיו, כל מה שיש או אין לנו, זה אנחנו הבאנו, ביקשנו או חשבנו עליו מתישהו. זה יכול להיות כסף, עבודה, חפצים, נסיבות, אנשים וכמובן זוגיות.

כל שנבקש מתממש?
לכאורה זה נורא פשוט, מבקשים ומקבלים. אז איך בכל זאת עדיין אין לנו כל מה שאנחנו רוצים? ל"סוד" יש כמה הסברים. קודם כל צריך אמונה, אמונה היא הכוח שמבטיח את ההגשמה. וזה מתחיל כבר באיך שמבקשים. אם אתם מאמינים באמת, אפילו פעם אחת תספיק. היקום יותר חכם מאיתנו, הוא כבר התחיל לעבוד על זה. אבל כשאנחנו לא מספיק מאמינים זה מעכב את ההגשמה. לכן כל בקשה צריכה להיות מלווה באמונה שלמה, גם שזה יגיע וגם שזה מגיע לכם. בסקאלה של אחד עד עשר (עשר הכי גבוה) - זה צריך להיות עשר, לא פחות. כל בקשה שהיא פחות מזה, לא מספיק טובה. אם זה לא עשר, תעשו שזה יהיה. תבקשו עוד פעם, אבל הפעם תרגישו שזה באמת שלכם.

עוד סיבה למה לא תמיד קורה מה שאנחנו רוצים כמו שאנחנו רוצים, יכולה להיות בגלל שיש לנו משאלות מנוגדות. משהו בסגנון של 'אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה', זה פשוט לא הולך ביחד. מה שאומרים ב"סוד" זה שצריך לתת למחשבה להפוך להיות ההוויה, הכאן ועכשיו, למלא אותנו, לבעור בעצמות ולהראות לנו את הדרך, כי (בפעם האלף) מחשבה הופכת למציאות. אז תתחילו לדמיין, לחשוב, אפילו תנסו להרגיש, רק הפעולות הפשוטות האלה גורמות לחוק המשיכה לעבוד. זה לא רק להפוך את החלום למציאות. זה להבין שהמציאות היא חלום.

אם רק היתה לכם מפה
איך עושים את זה? נורא פשוט. נניח שאתם צריכים ללכת למכולת כי נגמר החלב. אתם יוצאים מהבית כשאתם יודעים לאן אתם הולכים, אתם גם יודעים מה אתם רוצים להשיג ואתם גם יודעים שיש לכם מספיק כסף בשביל זה. ככה זה צריך לעבוד עם כל המטרות שלכם, גם עם זוגיות. לדעת מה אתם רוצים ולדעת שיש לכם את מה שצריך בשביל לעשות את זה. לא לדעת מה אנחנו רוצים, זה כמו לצאת מהבית בלי יעד. אז נכון, אולי אתם לא יודעים בדיוק את הדרך ואיך אתם הולכים להשיג את זה, אתם רק יודעים מה אתם רוצים (בית בישראל!). אז החוק של ה"סוד" בא ואומר שאם אתם יודעים מה אתם רוצים, האיך כבר יבוא מתישהו. תתרכזו במַה, האיך כבר יקרה מעצמו.

להקשיב לבטן
אין לכם מה לדאוג שלא תמצאו את הדרך. לכל אחד יש מכשיר GPS פנימי שיעשה את זה. קוראים לו היקום. אנחנו רק צריכים להתרגל לרעיון שהוא שם, להגיד לו לאן אנחנו רוצים להגיע ולהקשיב להנחיות. רק תיקחו בחשבון שזה יכול לקחת קצת זמן, כי אתם לא היחידים. כמובן שלא יזיק לפתח קצת את חוש הכיוון, או כמו שקוראים לו ב"סוד"- האינטואיציה. אבל זה הכי קל, כי האינטואיציה גם ככה נמצאת שם תמיד. צריך רק ללמוד לתת לה יותר מקום. ולמה לתת לה יותר מקום? כי היא אף פעם לא טועה.

הכל בידיים שלנו. וכמה שאני לא אוהבת את המשפט הזה (כי הוא מפיל את האחריות עלי) הוא נכון. צריך פשוט להבין את זה ולעשות מה שצריך בשביל שזה יקרה. כמו הראי בשלגיה, תגידו לעצמכם שאתם הכי יפים בעולם ותשתיקו את הקול הפנימי שאומר שיש יפים מכם. וכמו שבסוף הצייד ריחם על שלגיה, תגלו גם אתם קצת חמלה. תפסיקו להיות כל כך קשים אתכם, תתחילו להאמין שאפשר לשנות ותתחילו להזיז דברים לכיוון שאתם רוצים. כי (בפעם המיליון!) מחשבה הופכת למציאות.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך
תגובות פייסבוק
comments

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.