Write a comment

 

היא בת קצת יותר מעשר, אנרגטית אבל עדינה, ודרך חמישה שלבים היא תאזן, תטעין ותלמד אתכם להגיע למקומות שאולי לא חלמתם עליהם, אבל הם בעצם המקומות האמיתיים בהם אתם צריכים להיות. 

טכניקת איזון הגוף ( Body Alignment Technique) היא שיטת טיפול אנרגטית, שפותחה על ידי ד"ר ג'ף לווין. אחד שיודע.

הפוליגרף
ב- BAT מאמינים שהגוף שלנו בנוי קודם כל מאנרגיות ותדרים ורק אחר כך מגוף פיסי. והגוף, שלא תטעו, לא שוכח כלום. גם את הדברים שאנחנו לא מתעסקים איתם ברמה היומיומית. כל רגש, מחשבה או מתח יבואו קודם כל לידי ביטוי במערך האנרגטי, ורק אחר כך בגוף הפיסי בצורה של עייפות, כאב או מחלה.

וכאן BAT נכנסת לתמונה. BAT היא בעצם אחת מארבע שיטות שמרכיבות את טכניקת יישור החיים (life alignment) שפיתח ד"ר ג'ף לווין. לווין, במקור אדריכל, הילר ונטורופת שנלחם במשך שנים במחלת קרוהן, הצליח בסופו של דבר לרפא את עצמו, בזכות השיטה שלו ובזכות ההבנה שכל הסביבה שלנו משפיעה עלינו ולכן גם היא חייבת להיות חלק ממערך הטיפול. יחד עם BAT לווין יצר את קלפי הוורטקס (Vortex), את הבודי ספין (body spin) ואת הטכניקה לאיזון הבית. "טכניקת יישור חיים מדברת על איזון החיים בכל המישורים. היא מכוונת לשורש הבעיה, בכל הרמות שלה, ולוקחת את המטופל למסע האישי שלו" מסביר משה אליאס, מטפל בשיטת BAT.

בעשר השנים האחרונות אליאס מטפל ברפואה אלטרנטיבית. אבל זה לא תמיד היה ככה. בתור אדם סקרן, גם לו יצא לא אחת לסטות מהתלם של עצמו, אבל בפנים הוא תמיד ידע מה הוא באמת צריך לעשות, וזה לעזור לאנשים. החיבור הראשון שלו כמטפל היה דרך עיסויים, אבל רק טכניקת איזון חיים תפסה אותו מהרגע הראשון. דרכה הוא הבין שדווקא דרך טיפול  ברבדים האנרגטיים ובתוך פרק זמן קצר, אפשר לשנות מצב פיסיולוגי ושהאפשרויות הן אינסופיות.

גם כשמגיע אליו מטופל רק לעיסוי, הוא נעזר ב- BAT. כדי לדעת איזה איברים צריכים טיפול ומי מהם צריך אותו קודם. "לאחר שנוצר איזון באמצעות BAT, הטיפול בעיסוי יהיה הרבה יותר עמוק, הרבה יותר נכון, וישפיע למשך זמן רב יותר על המטופל".

BAT בודקת את כל החזיתות. במישור הפיסי, הנפשי,השכלי והרוחני. והיא לא מפספסת, כי היא שואלת את הגוף. ואם שואלים את הגוף, הוא לא משקר. באמצעות בדיקת טונוס השרירים (התנגדות), מטוטלת, קלפי וורטקס ושיחה צפופה עם התת מודע שלנו, BAT מכוונת את הגוף בדיוק לרגע בו משהו נעצר (מבחינת שנה, הרגשות המעורבים והדמויות הקשורות), איך פותרים את הבעיה ואיך ממשיכים הלאה. לא רק ש- BAT מצליחה להגיד בדיוק מה הבעיה, היא גם מצליחה להבחין איזה בעיה צריכה טיפול דחוף יותר. "במהלך הטיפול נוצר דיאלוג עם התת מודע, וכשהחסימה משתחררת, מתפנה מקום לאנרגיות הריפוי ותהליך ההחלמה מתחיל".

שנה כיוון
הטיפול מתחיל בשיחה שמגדירה מה רוצים להשיג באמצעות הטיפול. הטיפול נעשה באווירה נעימה, בלבוש מלא ובשכיבה. מספר המפגשים מותאם למטופל לפי מה שהוא יכול להכיל, לפי עוצמת הטיפול ולפי המטרה שרוצים להשיג. מפגש אחד נמשך כשעה וחצי, אבל אליאס לא ממש מסתכל על השעון.

במישור הפיסי, BAT יכולה לחזק את המערכת החיסונית, לאזן את איברי הגוף, להקל על כאבים, אסטמה, אלרגיות, בעיות עיכול, בעיות שינה, קשיי למידה ועוד.

אבל, הערך המוסף שלה הוא השחרור הרגשי. התהליכים העמוקים שהיא מעודדת תורמים במישור הרגשי לחיזוק הביטחון העצמי והעוצמה האישית. היא מעודדת לגלות מי אנחנו באמת, ולהוציא לפועל רעיונות ורצונות ששמרנו במגירה.

BAT מתאימה לכל אחד. למי שסובל מבעיה פיסית, למי שסובל מבעיה רגשית, למי שרוצה ליצור אפשרויות חדשות, למי שחושב שהגיע הזמן להרפות מדפוסים שלא משרתים אותו, למי שרוצה לשנות כיוון, למי שלא יודע מה הכיוון. וכמו שהמפגש בין אליאס ו- BAT היה אהבה ממבט ראשון, הוא מאמין שכל מטופל יכול להרגיש בתוך שניים עד שלושה טיפולים אם השיטה נכונה לו או לא. ואם לא, אליאס יהיה הראשון שיגיד לכם את זה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך
תגובות פייסבוק
comments

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.