Write a comment

 

אין אפס. כשחושבים טנטרה, חושבים סקס. נטול עכבות, משולח כל רסן, שהסוף שלו, כמו תמיד, הוא טוב. אבל טנטרה היא לא רק על סקס והעניין בטנטרה הוא ממש לא הסוף. בשביל חלק היא אורח חיים, בשביל אחרים היא דרך להעצים את האנרגיה הרוחנית. אף אחד מהם לא טועה, אבל בינינו, אף אחד גם לא ממש מסביר מה זה באמת. אז בניגוד למה שרובנו חושבים, טנטרה היא על לחיות את הרגע וליהנות ממנו. על הדרך, היא יכולה להפוך חוויה מינית, לחוויה רוחנית.

בין כל הדברים שאנחנו עושים אחרת מאשר במזרח, מגיעה גם הטנטרה, היוגה של האהבה. היא לפחות בת 5,000 אבל זה לא אומר שאין לה מה לחדש. טנטרה מציעה את השילוב המושלם בין ארוטיקה, תשוקה ורוגע. אחת המטרות בטנטרה היא לפתח את האנרגיה המינית שקיימת בכולנו וללמוד לנתב אותה בערוצים שהיא לא רגילה אליהם. בגלל שבטנטרה מאמינים שהאיחוד בין גבר ואשה הוא החוק הבסיסי ביותר ביקום, דרך אחת לפתח את האנרגיה הזאת, היא דרך יחסי מין, מאיטונה (maithuna), אמצע הדרך בין האנרגיה הגברית (שיווה) לאנרגיה הנשית (שאקטי).

תשכחו מהמירוץ לאורגזמה ותחשבו יותר בכיוון של לאט ורגוע. טנטרה דורשת לא להאיץ דברים. דרך רגיעה, חקירה ומדיטציה, כל אחד מבני הזוג יכול ללמוד על עצמו ועל האחר. יחסי המין הם רק האמצעי להגיע לשיתוף, אחווה וקרבה של מחשבות ורגשות, מיזוג אירוטי ורוחני שמעצים את המודעות לרמות העליונות שלה, הרבה מעבר למוסכמות המיניות שקיימות בעולם המערבי. הגוף שלנו בנוי לזה. אנחנו רק צריכים ללמד אותו את השפה.

מתחילים ביצירת מרחב מקודש בו יתקיים הטקס. זה יכול להיות אמבטיה חמה עם שמנים לאור נרות, שמיכות חמות ונוחות בסלון, מוסיקה רגועה ונעימה או כל מה שעושה לכם את זה, בתנאי שהוא נעים והרמוני. כשהכל מוכן, קחו את הזמן לנשום נשימות עמוקות, להירגע. עסו אחד את השני באיטיות, בליטופים אינסופיים. תסתכלו באמת על בן הזוג וקחו את הזמן לחקור את הגוף שלו. לחשו לאוזנו מה אתם מרגישים, מה הייתם רוצים להרגיש, מה מענג אתכם. כשאתם מצליחים להרגיש משהו אחר באוויר, קחו את כל הזמן שבעולם להרגיש את האנרגיה המינית (קונדליני) המתלהטת. ואל תשכחו, חדירה אאוט, התמזגות אין.

כדי להעצים את התחושות האלה אפילו יותר, מומלץ לאמן מדי פעם את שריר האהבה, הפירנאום. הוא נמצא בצ'אקרת הבסיס, בחיץ שבין הנקבים. הפירנאום בלאו הכי מתכווץ בזמן אורגזמה, אבל על ידי אימון קבוע שלו, תעזרו לאורגזמה להימשך יותר זמן, ולהיות הרבה יותר חזקה. לנשים, זה יעצים את היכולת להרגיש את האורגזמה ולהשתחרר לחלוטין. לגברים, המטרה היא לדחות את השפיכה כמה שאפשר, כי בטנטרה (כמעט כמו אצלנו) שפיכה היא השחתה לשווא. כשמתרגלים על יבש, כל מה שצריך לעשות זה לכווץ את הפירנאום במשך כמה דקות, כמה פעמים ביום. בזמן אמת, כשאתם מגיעים ממש לרגע שלפני, כווצו את השריר חזק יותר. הירגעו, נשמו נשימות עמוקות, ותנו לאנרגיה המינית להתפשט בכל הגוף.

מבחינת פיסית מי שמתרגל טנטרה מרוויח רגיעה, זרימה טובה של דם, תפקוד טוב יותר של כל המערכות בגוף, שינה טובה, הקלה בכאבים, וכמובן שליטה והארכת הגירוי המיני, התשוקה וההנאה.

זה יכול לקחת זמן עד שתצליחו ללמוד לשלוט באנרגיה הזאת. מין טנטרי דורש פתיחות רוחנית, כזאת שמצליחה לשים בצד כל טאבו חברתי או אישי. אבל ברגע שתעלו על העניין, תבינו מה זה באמת סקס אחר.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך
תגובות פייסבוק
comments

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.