Write a comment

השמנים האתריים שירגיעו, יבריאו ואפילו ישפרו את מצב רוחכם

לריחות יש השפעה מעמיקה ועוצמתית על מערכת העצבים, המוח, הגוף והנפש שלנו – והיא משמעותית יותר משאנחנו נוטים לשער. אז בואו נבין איך בדיוק ריחות שונים משפיעים עלינו – וכיצד להשתמש בידע הזה כדי לשפר את הבריאות והאיזון.

 


attivo generic1

קחו רגע כדי לעצום עיניים ולהיזכר בריח שהכי מאפיין את הילדות שלכם. זה יכול להיות האוכל של אמא שהכי אהבתם, האפשטרשייב של אבא שהרדים אתכם בלילה או אפילו ריחות העצים והפרחים בדרך לגן או לבית הספר. חוש הריח, מדגישים המומחים, הוא החוש שהכי מחובר לזיכרון שלנו. הוא גם ידוע ביכולתו להשפיע על מערכת העצבים המרכזית בצורה חיובית – אך גם פחות.

הידע הרב שנצבר בתחום אף שימש ליצירת שיטת טיפול בשם ארומתרפיה. כיום מטפלים רבים משתמשים בכוח שבריח כדי להביא לשיפור איכות החיים והתחושה של המטופלים שלהם בנוסף לכלים הטיפוליים האחרים. אז בואו נבין איך משתמשים בכמה עקרונות בסיסיים של השיטה כדי לשפר גם את החיים שלכם – בקלות:

 

למי שזקוק לריענון ולשלווה
אחד היתרונות הגדולים ביותר של הארומתרפיה טמון ביכולת של ניחוחות מסוימים להרגיע אותנו, לעזור לנו להשתחרר ממתחים שאנחנו סוחבים ביום יום ובעיקר לתרום להתחדשות ולזרימה נכונה יותר של הדם והאנרגיה בגוף.

ניחוחות של מנטה, אקליפטוס וערער ידועים כבר שנים רבות ככאלו שעשויים להעצים את השלווה ולאפשר שקט נפשי למי שמריחים אותם.

 

לכן ב-Lumen יצרו גם נר ריחני Refreshing, מ-100% שמנים אתרים המופקים מהצמחים המבוקשים האלו וגם מהצמחים קשפוט (Melaleuca cajuputi), וינטרגרין (VGaultheria Procumbens) שתורמים לשיפור המצב המנטלי בשורה ארוכה של היבטים.

למי שמבקשים לנקות את הגוף מרעלים
ניחוחות שונים כאמור עשויים להשפיע על מערכת העצבים שלנו בצורה שמעודדת ניקוי יעיל יותר של רעלים והאצה מסוימת של תהליכים פיזיולוגיים ומנטליים. כדי לעשות זאת, יש צורך בניחוחות עוצמתיים שאי אפשר להתעלם מהם קינמון, נענע חריפה, ציפורן, אקליפטוס וקג'אפוט. רק מלקרוא את המילים האלו אתם בטח יכולים לדמיין בצורה ברורה וחדה את הניחוח של הצמחים האלו – אז רק תדמיינו איזו השפעה תהיה למוצר ארומתרפי ששוזר את שניהם ביחד.

 

נר ריחני Sanitizing מבית LUMEN מציע לכם בדיוק את זה. הוא מופק משילוב של שמנים אתריים שלא רק מריחים נהדר, אלא גם משפיעים על הגוף שלנו ברמה עמוקה, יסודית ומקיפה.

 

כשמדליקים את הנר, לא צריך לחכות יותר מדי עד שהחדר נעטף בניחוחות נעימים שיעודדו את הגוף להאיץ תהליכים שכבר מתרחשים בו מתחת לפני השטח ומשפיעים עלינו מאוד.

 

למי שלפעמים פשוט שוכח לנשום

בקצב החיים המהיר והאינטנסיבי שרובנו חיים בו, חלק מהאנשים שוכחים לעשות את המובן מאליו ופשוט לקחת כמה דקות לעצמנו כדי לעצור, להירגע – ולנשום. לנשימה שלנו יש כוח – היא יכולה להאט את קצב הפעילות של המערכות בגופנו, להזרים חמצן חדש לכל התאים, להרגיע, לחדד את החושים ובעיקר לפקס אותנו כשאנחנו באמת זקוקים לזה.

 

וכמו הנשימה, גם הניחוחות שהיא מחדירה אל הגוף משפיעים עלינו הרבה יותר משאנחנו נוטים לשער. מחקרים מראים שלריחות כמו מנדרינה, כוסברה, מנטה וקינמון יכולה להיות השפעה מרגיעה, מיטיבה ואפילו מרפאת – על הגוף והנפש. נר ריחני Easy Breathing, שוזר את הניחוחות האלו כדי להוות עזר מושלם למי שצריכים לפעמים להזכיר לעצמם לקחת פסק זמן שכל כך מגיע להם – ופשוט להירגע ולשים בצד את הבעיות והמטרדים של היום-יום.

 

לחצו כאן למידע נוסף על נרות ארומתיים רפואיים 

 

 


Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.