חזרה לידע מקצועי ראשי
הדפסה
Write a comment

 

לפי לוח השנה הסיני, שנת 2009 האמיתית מתחילה ב-26 בינואר ונגמרת ב-13 בפברואר, שנת 2010. השנה הזאת היא שנת שור, והיא הולכת להיות אינטנסיבית, אגרסיבית ואימפולסיבית. הסבלנות שלנו עומדת למבחן, ואלא אם אתם במזל קוף ותרנגול, לא בטוח שדברים יסתדרו כמו שתכננתם.

לקחת נשימה עמוקה, לספור עד 10 ולקרוא.

לחצו כאן לבדיקת מזלכם לפי האסטרולוגיה הסינית.

עכבר

שנת 2008 היתה שנת העכבר. כשאנשי עכבר נפגשים עם שנת עכבר, יש ממה לדאוג. גם בחודשים הראשונים של שנת 2009, המזל לא זורק עצם לעכברים. מבחינת כסף, לא כדאי להתגרות בגורל במהלך השנה. אם תשקיעו במניות תרוויחו, אבל תפסידו יותר. כל מה שתקנו, תמכרו בהרבה פחות. מהאביב המזל מתחיל להשתפר. מבחינת הקריירה יש סיכוי לקידום, ואם לא קידום אז להעלאה (אבל לא משמעותית מאוד) ובכל מקרה תזכו להרבה הערכה. יהיו לכם הרבה הזדמנויות פז להראות מה אתם שווים באמת וכדאי לנצל אותן. אבל אל תשקיעו את כל כולכם בעבודה, שלא תמצאו את עצמכם לבד. באהבה יהיו חדשות טובות ורעות. יש לכם סיכוי להכיר את האחת או האחד, אבל מערכת היחסים תעמוד באתגרים. אם אתם כבר נמצאים במערכת יחסים לא יהיו דרמות מיוחדות השנה. מבחינה בריאותית המצב לא 100%. חשוב לישון טוב ולאכול טוב כי השנה אתם יותר רגישים. ועשו טובה, בלי החלטות אימפולסיביות.

שור

רוב הסיכויים שאתם לא ממש מרוצים מאיך ששנת 2008 התנהגה אליכם, וגם בשנת 2009 לא חסרים לכם אתגרים, כי כשהשנה והמזל זהים, לא הולך להיות ממש כיף. שנת 2009 הולכת להיות שנה לא צפויה, לא יציבה ולא פשוטה. חוץ מהעובדה שתצטרכו להתמודד עם אתגרים רבים בכל תחומי החיים, תצטרכו להתמודד איתם לבד. החדשות הטובות הן שכוכב הידע מלווה אתכם השנה. אם העבודה שלכם קשורה לאומנות, פרסום, בידור או כל תחום שיש בו יצירתיות, יש לכם השנה הזדמנות להראות לכם ולאחרים מאיזה חומרים אתם עשויים באמת. כוכב הידע קשור בחוכמה, כישרון ובדידות. זה לא אומר שתהיו לבד. זה אומר שהשנה במערכות יחסים קיימות יהיה קשה למצוא זמן להיות ביחד, ולפנויים זה לא הזמן להתחיל לרדוף אחרי חלומות בלתי אפשריים. כדי שתהיה שנה שקטה, תזכרו שכסף בא, אבל הוא גם הולך, אל תהיו קשים עם עצמכם, תעשו את הכי טוב שאתם יודעים, תהיו חברים של כולם, אבל אל תבטחו באף אחד יותר מדי, וזכרו שאם תפרקו את המטרה הגדולה שלכם למטרות קטנות, יש סיכוי שתצליחו הרבה יותר.

נמר

שנת 2008 ידעה עליות ומורדות בכסף ובעבודה. המגמה הזאת ממשיכה לתוך שנת 2009. מצד אחד, כוכב השמש הממוזל מלווה את גזרת הקריירה השנה. זה אומר שתקבלו תמיכה, הערכה והרבה יותר אחריות ועבודה. מצד שני, ההתקדמות יכולה להתנהל על מי מנוחות. ההמלצה לגביכם היא לתפוס הזדמנויות כשהן מגיעות, וללכת על כל הקופה. בלי לערב רגשות, בלי לאבד ביטחון ובלי לפספס את הרכבת. השנה לא ממש תצליחו לחסוך, אולי אפילו תצטרכו לשבור חסכונות. בין אם אתם פנויים, נשואים, או נמצאים במערכת יחסים, חיי האהבה הם ההבטחה הגדולה של השנה. כוכב האהבה נמצא אצלכם וזה אומר שפנויים ימצאו את החצי השני שלהם, מערכות יחסים קיימות יתחזקו, ונשואים ירחיבו את המשפחה. מבחינת בריאותית, אתם יותר רגישים השנה, אבל שום דבר רציני.

ארנבת

שנת 2009 היא שנה טובה לארנבות בשביל אהבה. אבל בערך כאן זה נגמר. ההתקדמות בקריירה תהיה מוגבלת, לא תקבלו הרבה פידבקים וכל דבר ייקח הרבה יותר זמן. זה אומר שאתם צריכים להמשיך לעבוד קשה, לשים לב לפרטים הקטנים, לשמור על פרופיל נמוך, להימנע מעימותים, בלי השקעות מסוכנות ובלי להיות גרידים. ככה העתיד המקצועי שלכם יישאר בטוח. בסיכום הכללי, יכול להיות שהיו לכם שנים טובות יותר, אבל כשהמזל הטוב יחזור, ההשקעה שלכם תחזיר את עצמה.

דרקון

שנת 2008 היתה מלאה בחדשות טובות לאנשי דרקון. שנת 2009 הולכת להיות קצת יותר מאתגרת וכדי לעבור אותה בשלום צריך הרבה אנרגיה, נחישות, עור של פיל ועקשנות של קיר. למרבה המזל, כוכב הירח הממוזל נמצא אתכם השנה, זה אומר שגם אם תקלעו לצרות צרורות, העזרה תגיע משום מקום. כוכב הירח הוא גם סימן טוב לכסף, אבל זה תלוי לאן הקריירה תיקח אתכם, או לאן אתם תיקחו אותה. בגדול, השנה יש הזדמנות להרוויח יותר כסף. השנה, כוכב הבדידות עוזב אתכם. זה אומר שזאת הולכת להיות שנה של קירוב לבבות וחיזוק יחסים, הרמוניה, אושר וימים יפים.

 

נחש

לאנשי הנחש צפויה שנה טובה יותר מהשנה הקודמת. יש כוכבי מזל (אחד מהם הוא כוכב הכסף), יש התקדמות מקצועית, יש הצלחה כלכלית, יש הכרה, יש הישגים, יש תוצאות. אבל, הכסף לא יבוא לבד. תצטרכו לעבוד קשה בשביל להביא אותו אליכם. בתחום הרומנטי דברים קצת חורקים. מערכות יחסים קיימות מתקררות ובשביל הפנויים זאת לא השנה למצוא מישהו לרוץ איתו. השנה הזאת היא שנה של התפתחות מקצועית. יהיו לכם הרבה הזדמנויות, ואם תזהו אותן תצליחו בגדול.

סוס

כוח הרצון, העקשנות והסבלנות שהסוסים למדו בשנת 2008 פורעים את החשבון בשנת 2009. במחצית הראשונה של השנה, עדיין עדיף להישאר בצד הבטוח. המחצית השניה של השנה מפתיעה בכסף ובעבודה. פרויקטים שאתם עובדים עליהם יתקדמו לאט, אבל כוכב הירח יעזור לכם לפתור את הבעיות. אתם עדיין אולי נאבקים על עצמאות כלכלית, אבל השנה הולכת להיות הרבה יותר נוחה. בתחום הזוגי, כוכב האהבה אתכם השנה, אבל הוא לא כוכב של נישואים. הוא כוכב שאומר שהשנה יש סיכוי לפגוש מועמדים מתאימים. הבעיה העיקרית של השנה היא הבריאות. תשישות ועייפות, כאבי ראש או בעיות במערכת העיכול.

כבשה

שנת 2008 היתה לרוב הכבשים שנה של כסף, קריירה, אהבה ובריאות. השנה הזאת הולכת להיות קצת שונה. בעבודה, המטלות יהיו קשות יותר, לוח הזמנים יהיה צפוף יותר ולא יאפשר את הזמן והמקום להפגין את הכישורים האמיתיים שלכם. גם עניינים כספיים לא הולכים להיות פשוטים. אתם עלולים לאבד כסף בעסקאות לא נכונות או בהשקעות מסוכנות. גם תחום האהבה לא מריח ולא מסריח. המטרה שלכם השנה היא לא לקחת דברים ללב. תתמקדו בתחום העבודה למשל, זה ישפיע לטובה על כל התחומים האחרים (כסף, בריאות, יחסים) ויעשה לכם את השנה הרבה יותר טובה.
     

קוף

אם בשנת 2008 הקופים הרגישו שהם פשוט חסומים, בשנת 2009 כוכבי המזל מקיפים אותם מכל הכיוונים. בעבודה יהיו להם הישגים בולטים ויוצאי דופן, אנשים יראו את הכישרון והחוכמה שלהם, כל רעיון יתקבל, ובתמורה תקבלו יותר אחריות ואולי אפילו קידום. רק תזהרו, אנשים מסביב מתחילים לפתוח עיניים. כוכב הכסף אתכם. אבל, הכסף לא הולך להגיע מירושה, לוטו, מתנה או הימורים, אלא רק בזכות עבודה קשה. הפנויים יכולים למצוא השנה את בן הזוג שהם תמיד חלמו עליו וגם מערכות יחסים קיימות יתהדקו עוד קצת. החוליה החלשה של השנה היא נושא הבריאות, אז אל תעבדו קשה מדי.

תרנגול

אם שנת 2008 היתה שנה טובה לתרנגולות, שנת 2009 הולכת להיות אפילו יותר טובה. השנה תרנגולות יכולים לעשות דברים בחצי מאמץ ולהגיע לכפול תוצאות. בעבודה הכל מתנהל רגוע. אתם זוכים לכוח, אחריות, קידום, הזדמנויות מקצועיות חדשות. כוכב הכסף הממוזל נמצא אתכם, מה שאומר שלא רק שהעבודה שלכם מכניסה יותר כסף, הכסף מגיע מכל מיני מקורות. תרנגולות נחשבים לאנשים מתחשבים, רגשניים והלב שלהם נכבש בקלות, אבל השנה כדאי לשמור עליו קצת יותר. יהיו הזדמנויות להכיר, אבל לא הזדמנויות להתמסד.

כלב

כמו בשנת 2008, גם השנה המזל ממשיך להיות עם הכלבים. אבל הדברים הלא טובים, יהיו חזקים יותר מאשר בשנה הקודמת. בעבודה צריך לשים לב למה שאומרים ולמה שעושים. כל עוד תשמרו על עבודה קשה, וגישה כנה וגלויה (וכלבים אמיתיים לא מכירים דרך אחרת) תצליחו להתגבר על כל מכשול. התחלות מקצועיות חדשות אפשר לעשות בסתיו, אבל בשום פנים ואופן לא בקיץ. יהיה כסף, אבל לא כסף קל. יהיו מערכות יחסים, אבל גם שם זה לא יעבור חלק.

חזיר

תכינו את המזוודות. שנת 2009 היא שנה של עבודה. ולא סתם עבודה אלא עבודה בארצות רחוקות. הרבה ביזנס, מעט מאוד פלז'ר. שנת 2009 היא לא שנה של כסף. יהיו לכם הרבה שעות נוספות, אבל לא הכנסות נוספות. תוסיפו לזה הרבה הוצאות לא מתוכננות, והלוואה שאתם עשויים לתת ולא לראות אותה בחזרה. תשנו טוב, תאכלו טוב ותשימו לב טוב טוב.  

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך
תגובות פייסבוק
comments

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.