Write a comment

 

מכל 12 המזלות בגלגל המזלות הסיני, לדרקון יש מעמד מיוחד. הוא הסמל של הקיסר, משל לעוצמה וכוח בלתי מנוצחים. הוא יוצא דופן, מסתורי, בלתי צפוי ובלתי נשכח. כשעושים דברים בדרך של הדרקון, אף אחד לא מקבל הנחות. השנה הדרקון עושה לנו בית-ספר בהתמודדות, והוא מבטיח הרבה רגעים בלתי נשכחים של אושר, אהבה, תהילה ובריאות, אבל רק למי שלא ישב בחיבוק ידיים.

תפתחו יומנים ותכתבו לכם בגדול- ב-23 בינואר 2012 מתחילה שנת הדרקון וכדאי שתהיו מוכנים.

לחצו כאן לבדיקת מזלכם לפי האסטרולוגיה הסינית. 

עכבר
העכברים יהיו די שמחים ורגועים בשנת 2012. לעכבר, בהשוואה למזלות אחרים, יש יכולת להסתגל בצורה מהירה לשינויים ומצבים בלתי צפויים מהסוג שהדרקון כל כך אוהב. 2012 מציעה הזדמנויות טובות להתקדם בסולם הדרגות בעבודה. לעכברים חשוב לטפל בבעיות באותו רגע, ולא לדחות אותן או לקוות שהן יפתרו מעצמן. אחרת, הם יעכבו את ההתקדמות שלהם. תקופת האביב אינטנסיבית, אבל העכברים מרגישים שקל להם בכל התחומים והם צועדים בדרך בביטחון. פרויקטים שהתחילו במחצית הראשונה של השנה, מקבלים תאוצה לקראת הקיץ. הסתיו יכול להיות קצת בלתי צפוי. לפחות במחצית הראשונה של השנה, החיים האישיים קצת ברקע בגלל העבודה האינטנסיבית. במחצית השניה של השנה, לסינגלים יש אפשרות לפגוש את האחד או האחת. אבל לא לשכוח, 2012 דורשת פעולה. בתמורה, היא נותנת הזדמנות לעלות בחזרה על המסלול.

שור

2012 מתחילה אצל השוורים בעומס בעבודה, לא שעבודה קשה מפחידה את השור. שוורים אמנם מרגישים בעומס, אבל דברים מסתדרים כמעט באופן מיידי. עם כל העומס, תחיל השנה היא זמן טוב ליזמות, השקעות, שינוי מקום עבודה או הסבה מקצועית. התנאי היחיד הוא בלי ספונטאניות, בלי לסמוך על אחרים ולקרוא בעצמכם את האותיות הקטנות. 2012 דורשת תכנון זהיר של כל פעולה. שוורים יכולים השנה לעלות על טרנד חדש ולהצליח. אם תהיו עקשניים מדי, סיכונים יכולים להפוך לקונפליקטים שישפיעו על איכות ויעילות העבודה. האביב הוא תקופה קריטית לעסקים. הקיץ הוא לא זמן למהפכות, אלא לשמירה על הקיים. לקראת סוף השנה, תראו שזה ישתלם. ואם לא תהיו יותר מדי עסוקים בעסקים, תמצאו גם זמן לחיים האישיים. פנויים או תפוסים, מצב הכוכבים לטובתכם. באביב שוורים רווקים יכולים למצוא את בן הזוג מהחלומות. הקיץ אמנם סוער, אבל לקראת סוף השנה אתם רגועים ומקבלים החלטות חשובות בחיים האישיים. לכו עם הזרם, ותהיו מרוצים מהתוצאות.

נמר
לנמרים לא היה קל בשנה החולפת. ו-2012 אמנם לא פחות תובענית, אבל את התוצאות רואים כבר בתחילת השנה. נמרים מרגישים בבית ב-2012. הם אוהבים את האינטנסיביות, ההזדמנויות ואפילו הקונפליקטים שמביא איתה שנת דרקון. ונכון שיש להם יכולות יוצאות דופן, אבל מומלץ לא להיות שאננים מדי, ולא להעמיס יותר מדי דברים בבת אחת, אתם עלולים לאבד בדרך את האיכות. המצב הכלכלי לגמרי תלוי במה שתעשו או לא. עד סוף השנה הוא יכול להיות הרבה יותר טוב, אם תדעו לנצל את ההזדמנויות. ולנמר יש את הכוח, החוכמה ואת האופי לעשות את זה. ההצלחות של תחילת השנה יכולות לסובב לנמר את הראש, אבל זה קצת מוקדם מדי לחגוג. כל מה שקורה עכשיו הוא רק ההתחלה, וכדי להתפתח אתם צריכים להיות ממוקדים ולשמור על המשכיות. באביב אתם משחררים קצת את החגורה בעבודה, קצב העניינים ממשיך להיות אינטנסיבי, אבל פרויקטים שעבדתם עליהם הרבה זמן מתחילים לקרום עור וגידים. השנה מתחילה טוב גם במישור האישי, אתם מוצאים זמן להשקיע גם במערכות יחסים, לפתח אותן, ומצליחים להתגבר על קשיים. לנמרים שעד עכשיו היו סולו, הסתיו מביא הזדמנות טובה לאהבה.

ארנב

אם הארנבים ירצו, זאת עומדת להיות שנה מוצלחת במיוחד. הם יתמודדו בקלות עם קשיים, יצליחו לתקן את הטעויות של השנה הקודמת, וישמרו על מצב רוח אופטימי. בגלל ש-2012 מתחילה עם ניצחונות מתוקים וקלים, ארנבים יכולים להיסחף לאופוריה. אבל כדאי להחזיר את הרגליים לקרקע, אחרת פרטים קטנים וכאילו לא חשובים יהפכו בהמשך למכשול אמיתי. השנה ארנבים פועלים לשינוי, ליציבות וביטחון ולא בגלל הרצון להרוויח כסף גדול, ולכן, הדרקון בצד שלהם. עם זאת, מומלץ לא לבטוח בעיניים עצומות בכולם ולהיזהר מהחלטות ספונטאניות ושליפות מהשרוול. באביב החיוניות שלכם גוברת, בקיץ אל תתנו לשגרה הוציא לכם את הרוח מהפרשים. אתם צועדים בדרך טובה יותר, שאין בה הפסדים או אכזבות. בחיים האישיים, האינטנסיביות בעבודה משפיעה על מערכות היחסים, שימו לב ואל תזניחו. לארנבים יחידים תחילת השנה מביאה בעיקר הרפתקאות רומנטיות. את האחד או האחת תפגשו בסתיו.

דרקון
שנת הדרקון עומדת להיות שנה אינטנסיבית לדרקונים. תהיו עסוקים מבחינה מקצועית, אישית, חברתית רומנטית, אינטלקטואלית ורוחנית. דרקונים הם בדרך כלל המנצחים, אלה שצעדו בדרך הנכונה אבל הקשה להצלחה שלהם. שנת הדרקון לא עושה הנחות אפילו לדרקונים עצמם, שצריכים לזכור שכל קושי, הוא סוג של אימון, שמקרב אותם כל פעם עוד צעד אחד קרוב יותר למטרה. יכול להיות שהשנה יהיו לא מעט כאלה, אבל אף אחד מהם לא יהיה חמור מדי. למרות הטבע המוחצן שלו, השנה הדרקון צריך להשקיע מאמצים פנימה, לעומק, למהות. בלי פרובוקציות, עם כנות וערנות. אביב היא התקופה שלכם. אתם מקבלים החלטות משמעותיות ולא מפחדים לעשות שינויים חדים אם צריך. בקיץ אתם קוצרים את הפירות על העבודה הקשה. הסתיו הוא זמן לנוח ולהירגע. מערכות יחסים קיימות משתפרות ומעמיקות. לדרקונים יחידים, תחילת השנה היא זמן טוב להכיר, ולפתח את היחסים בהדרגה, הצלחה ואומץ לאורך השנה.

נחש
מכל המזלות, הנחש הוא הזוכה הגדול של השנה הקרובה. הוא מצליח בקלות לעבור את האינטנסיביות של 2012 בזכות החוכמה והאינטואיציה שלו. כבר בתחילת השנה, המצב הוא לטובת הנחשים, שמגיעים להישגים בעבודה, אבל צריכים להיזהר מטעויות שיאטו את הקצב ויפגעו בכל מה שהשיגו עד עכשיו. המפתח להצלחה? להמשיך קדימה. לנחשים יש נטייה לנתח את הסיטואציה ולהסיק מסקנות. השנה התכונות האלה עוזרות להם לא להיגרר לסיטואציות לא יעילות ולא נחוצות. באביב, התפתחות חדשה בעבודה. בקיץ, בזמן ששאר המזלות על מזוודות בדרך לחופשה, לנחש יש תקופה אינטנסיבית בעבודה. בסתיו תוכלו לנוח ולהעריך את כל השנה. היחסים האישיים שלכם הם גן העדן הבטוח והמוגן השנה, מקור לנחמה ושקט. נחשים שנמצאים לבד, יכולים השנה בקלות למצוא מישהו לזחול איתו.

סוס
למרות שהשנה נפתחת לסוסים ברגל ימין, הם צריכים להיזהר לא לירות לכל הכיוונים, ולמקד את האנרגיה שלהם בכיוון הפרודוקטיבי ביותר, כדי להיות מוכנים לאתגרים ולהצלחות של השנה. השנה הסוסים נמצאים באור הזרקורים, מוקפים באנשים (כמו שהם אוהבים). בתחילת השנה הדברים אולי לא זזים מהר כמו שאתם אוהבים, אבל זה מאפשר לכם לתכנן את המהלכים שלכם בזהירות. ההתלהבות הטבעית שלכם יכולה לקחת אתכם לפסגות. השנה סוסים מצליחים לטפס למעלה, מחליפים עבודה, או מוצאים מקורות הכנסה נוספים. האביב הוא תקופה של יציבות כלכלית, בקיץ אין לכם רגע דל. שימו לב לפרטים הקטנים ותשתדלו להימנע מעימותים. בסתיו, העומס שהצטבר לא משאיר הרבה ברירה אלא לנוח. ב- 2012 הסוסים במצב רוח רומנטי, הם פוגשים אנשים חדשים, מפלרטטים, ובמערכות יחסים קיימות מגיעים להבנה עמוקה יותר.

כבשה
2012 תהיה שנה יחסית רגועה, אבל לא לגמרי נקייה מקשיים. אם תדעו לנצל הזדמנויות ואת היצירתיות שלכם, לא תפחדו מקשיים ולא תעשו מכל דבר טרגדיה, היא תהיה מאוד מוצלחת. מבחינה כלכלית אולי לא תרוויחו מיליונים, אבל המצב יציב ובטוח. המזל מאיר פנים כבר בתחילת השנה. תזהרו שהקלילות הזאת לא תהפוך לחוסר אחריות. האביב הוא תקופה נעימה, עם הזדמנות להביא את עצמכם לידי ביטוי ולפתור בעיות בקלות. בקיץ אתם עובדים קשה, אבל עבודה כזאת שנעשית באהבה ומקבלת את הקרדיט. לקראת סוף השנה, יש לכם קצת זמן לנשום ואתם מתחילים לתכנן את השנה הבאה. בחיים האישיים אתם צריכים לשים יותר לב לתקשורת עם אחרים. השנה כבשים מצליחים אצל בני המין השני, ומוצאים בקלות את הנפש התאומה.

קוף

הקוף יודע להפוך כל בעיה להזדמנות להראות את הכישרונות שלו. הוא אופטימי, לא מפחד מכלום ואפילו אם הוא מפסיד, הוא לוקח את זה בכבוד. 2012 תהיה מאוד פרודוקטיבית. קופים תמיד מחפשים עניין חדש ולא שגרתי, והשנה הנטייה שלהם לקפוץ מדבר לדבר יכולה להוביל לפספוסים וטעויות. בתחילת השנה אתם עדיין מכבים שריפות מהשנה הקודמת, אבל מהר מאוד אתם מתפנים לדברים חדשים (כמו עבודה או שדרוג משמעותי בשכר) ומוצלחים יותר, ונכנסים למחזור חיים חדש, הרבה יותר מצליח ומהיר משאר המזלות. באביב תשתדלו להימנע מקונפליקטים. תהיו סבלניים, גם אם השגרה נראית משעממת. בסוף השנה תצטרכו את הכוחות שלכם, כי כל מה שעבדתם עליו יוצא לפועל. עם כל מה שקורה השנה, קצת קשה לחשוב על רומנטיקה. אחרי שהכל ירגע, אתם מצליחים להתקרב, ובסך הכל 2012 תהיה נעימה, שלווה ומעניינת.

תרנגול

התרנגולים הם בין המזלות הבודדים שבאמת ירגישו השנה עוצמה יוצאת דופן שתאפשר להתגבר על כל מכשול בדרך. 2012 מלמדת אותם את היכולת לעבוד בצוות, לשתף פעולה, ולהגיב באופן מהיר וענייני לבעיות. הגיע הזמן לחשוב ברצינות על עבודה, השנה אתם יכולים לקבל קידום, כסף וסיפוק. במחצית הראשונה של השנה יהיו הרבה הזדמנויות להוכיח את הכישרונות והיכולות שלכם. יש לכם את כל מה שצריך: אתם פעילים ויוזמים, הדברים יתקדמו בצורה חלקה, ויהיו יותר הזדמנויות שכל אחת מהן טובה. בקיץ, אתם כבר בטוחים יותר בעצמכם ולוקחים על עצמכם בשמחה כל פרויקט. הסתיו משלים את כל התהליכים שהתחילו. בחיים האישיים גם אם לא הכל זורם חלק, יש הזדמנות טובה לתקן, ולבנות הכל מהתחלה.

כלב

השנה, לכלבים יש סיפוק אישי ובאותה מידה גם סיפוק חומרי. אתם רגועים, ממוקדים במטרה, נחושים, ואפילו בעיות וקשיים הופכים למקפצה להצלחה. העקביות שלכם והנכונות לעבודה קשה עוזרת לכם להתגבר על קשיים. הכנות שלהם מאפשרת לכם להיות שחקן קבוצתי שכל קבוצה רוצה אצלה. למרות האינטנסיביות, אתם מתקדמים בצורה נכונה ומצליחים בכל מישור. האביב עשוי להיות קצת מבלבל. הקיץ עמוס בעבודה קשה, בסתיו התקדמות משמעותית ששכר בצידה. סוף השנה הוא זמן מושלם לעשות חשבונות ולהסיק ומסקנות חשובות לעתיד. ביחסים האישיים מי שלא נמצא במערכת יחסים מחפש בכל כיוון, אתם מתחילים מערכות יחסים, מסיימים אותן, ונכנסים למערכות מתאימות יותר. הסתיו הוא זמן נפלא למשפחה, חום ואהבה, בדיוק כמו שהכלב אוהב.

חזיר
החזירים די מרוצים משפע ההזדמנויות של 2012. בשבילם זה זמן טוב של ניצחונות, הישגים ושגשוג. אבל, חזירים עלולים להיסחף עם המגמה הנעימה של 2012, לפספס הזדמנויות, ולהזניח את העובדה (שהיא אולי פחות מעניינת אבל חיונית). ולכן כבר בימים הראשונים של 2012 החזירים צריכים לקחת כיוון, כדי שלא יבלו את שאר השנה בחיפושים. והשנה הם יצטרכו לחפש (למרות שהם לא במיוחד אוהבים) כי תחילת השנה לא מביאה איתה הזדמנויות. הרפתקאות כלכליות תדחו להזדמנות אחרת. אל תתנו לשעמום לשבור אתכם, ואל תשאירו דברים לא גמורים. גם אם אתם לא רואים את זה עכשיו, בעתיד תהיה לזה הרבה משמעות. באביב הכל מתחיל לפרוח ולשגשג. קיץ הוא הזמן המושלם לסמן וי על מטרות. בסתיו אתם עמוסים מעל לראש בזכות מקור הכנסה נוסף, או יציאה לעצמאות עסקית. החיים האישיים סוערים ושמחים. האביב מביא איתו הבטחה רומנטית, הסתיו הוא זמן טוב לצאת ולהכיר ומי שעד עכשיו היה לבד, שיתכונן למערכת יחסים מהסוג שרואים בסרטים.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך
תגובות פייסבוק
comments

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.