Write a comment

 

לפי גלגל המזלות הסיני, שנת 2013 היא שנה של מזל נחש. הנחש מעדיף את זה צפוי, מחושב ושקט על פני סוער ומפתיע. זה אומר שכדי להשיג את המטרות שלכם השנה, תצטרכו מיקוד ומשמעת. ההתקדמות תהיה יציבה עם תובנות שמגיעות כמעט משום מקום. אבל, צריך להיות מוכנים גם לזה שלפעמים הקרקע מתחת רגליכם לא תמיד תהיה יציבה. זה יכול להיות מתוח, אבל זה גם יכול ליצור תנועה וצמיחה, בדיוק כמו נחש שמשיל את הנשל שלו.

אפשר לעשות התקדמות משמעותית השנה, כל עוד תזכרו שמילות המפתח הן איטי ויציב.

לחצו כאן לבדיקת מזלכם לפי האסטרולוגיה הסינית. 

עכבר

לפי האסטרולוגיה הסינית עכבר משתייך לאלמנט המים והנחש לאלמנט האש. כולם יודעים שאש ומים לא ממש הולכים ביחד, אבל דווקא האש של הנחש עושה טוב לעכבר. עיקר הפעילות השנה היא סביב כסף וחברים. לאו דווקא בסדר הזה. בגלל שאלמנט המים ואלמנט האש הם בכל זאת אלמנטים מנוגדים, זה אומר שכמו שהעכבר יכול להרוויח, הוא גם יכול להפסיד, מה שבטוח, זה שיהיו הרבה התרחשויות שאפילו לא העלתם על דעתכם. הסוד הוא לשמור את האש הזאת על אש קטנה. לכן, כל עוד לא תדחפו את עצמכם יותר מדי ולא תתעקשו במקומות שלא צריך, תהיה לכם שנת נחש שמחה. הפעילות החברתית ומערכות היחסים הטובות משנת הדרקון, ממשיכות גם לתוך שנת הנחש. יש לכם פחות עומס בעבודה ויותר זמן לחברים. ואם תתקלו במכשול, תצליחו להתגבר עליו בזכות התבונה הטבעית שלכם. בתחום שבינו לבינה, יכול לקחת יותר זמן לחפש ולמצוא פרטנר. זה אומר שתצטרכו יותר סבלנות השנה. אבל אם תתאזרו בסבלנות, תמצאו זמן גם לרגעים רומנטיים.

שור

שור ונחש יכולים להסתדר בכלל לא רע ביחד. לפי האסטרולוגיה הסינית, השור שייך לאלמנט האדמה והנחש לאלמנט האש. בניגוד ליחסים בין אש ומים, האש דווקא מזינה את האדמה. זה אומר שהשנה השור מקבל את הדאגה, ההגנה והתמיכה שהוא צריך. בתחום הקריירה- נחש הוא הכוכב השומר של השור. הבוס מעריך את העבודה שאתם עושים, ההכנסה יציבה ונמצאת במגמת עלייה, ואתם ממש זוכים למחיאות כפיים. בכלל, העבודה שלכם קלה יותר השנה, לא מעט בגלל האנשים סביבכם שמתנדבים לעזור. עם זאת, גם האחריות גדלה. למרות שהכל הולך כמו שצריך, זה לא הזמן לנוח על זרי הדפנה. צריך לתכנן תוכניות וללכת לפיהן. בגלל שלאנשי שור אף שנה היא לא שנה ללקיחת סיכונים, זה זמן לבחון איך מסתדרים יותר טוב עם מה שיש. למשל שיפוץ במקום בית חדש. ואם אתם מחפשים מישהו לגור איתו, בחודשים פברואר, יוני, אוגוסט וספטמבר הכוכבים לצידכם.

נמר

הנמר הוא אחד שאי אפשר לפספס. נחש לעומתו נחבא אל הכלים, אבל אם מרגיזים אותו, הוא יכול להפתיע ולתקוף. לכן, השנה הנמר צריך לשים לב לאויבים הסמויים שלו. המכשולים השנה הם כמו נחש, סמויים מהעין, מגיעים ברגע לא צפוי, מפתיעים כמו הכשה של נחש. הטראבל מייקר יכול להיות שותף, קולגה, מישהו שכפוף לכם. אבל לנמר כדאי לשמור על קור רוח. בכל זאת, שנת הנחש מאפשרת לו להראות את הכישרונות הגדולים שלו. אנשים יתייעצו אתכם, ישאלו לדעתכם. זה יהפוך אתכם לעסוקים, אבל לא לעשירים במיוחד. כסף קל לא יהיה שם עד סוף 2013. באהבה, כדאי לשמור על הישן והמוכר, ואת החדש לפתח עקב בצד אגודל.

ארנב

לארנב ונחש יש תכונה במשותף. שניהם ביישנים ומרגישים נוח יותר עם אחורי הקלעים. אבל, הנחש בכל זאת מאתגר את הארנבת. אם הארנבת תרצה השנה לזכות בהכרה על ההישגים הגדולים שלה, היא תצטרך לצאת מגדרה ומהביישנות הטבעית שלה. זה יעלה לארנבת בהרבה מאמץ ואנרגיה, אבל זה יהיה שווה את זה. הנחש מביא לארנבת גם חדשנות ויצירתיות. בעיקר בקריירה. ברגע שתלמדו לאהוב את העבודה שלכם, גם הכסף לא יאחר לבוא. לא שיהיו התפתחויות סוערות, אבל תהיו די עסוקים. אפילו רי-לוקיישן בא בחשבון. בתחום שבינו לבינה, יש סיכוי טוב למצוא אהבת אמת ולבנות יחסים טובים. אבל, גם במקרה הזה, הארנבת תצטרך להשקיע מאמץ.

דרקון

הסינים מאמינים שהדרקון נפל מהשמים והפך לנחש. הם אפילו קוראים לנחש דרקון קטן. לכן, לדרקונים עומדת להיות שנה טובה ורגועה. אם 2012 היתה בעייתית מבחינה חברתית ועמוסה מבחינת עבודה, שנת הנחש מביאה איתה תפנית בעלילה. בעבודה, תקבלו הרבה עזרה וייעוץ,

מחברים, שותפים לעבודה, בוס ואנשים שפשוט יביעו עניין בעבודה שלכם. הנחש נותן השנה לדרקון גם דחיפה קטנה בענייני כספים ולפחות במחצית הראשונה של השנה יהיו הרבה הזדמנויות. יחד עם זאת, חכו עד החורף עם השקעות גדולות. גם במערכות יחסים יהיו השנה הזדמנויות טובות, אם רק הדרקון והנחש ישימו בצד את הנטייה שלהם להתבודד.

נחש

זה נראה הגיוני שאם מישהו מהמזלות בשנת הנחש לוקח את כל הקופה, זה יהיה הנחש בעצמו. אבל, כששני נחשים נפגשים אי אפשר לדעת איך זה יגמר. לכן העצה הכי טובה לנחשים השנה היא לקחת נשימה עמוקה, להיות סבלניים ולשמור על פרופיל נמוך. בעבודה, בכסף, במערכות יחסים. אחרת, ויכוחים בעבודה ישפיעו על הקריירה, הקריירה תשפיע על ההכנסה, ההכנסה בתורה תשפיעה על מערכות יחסים. אבל לא הכל שחור. הנחש נחשב למזל מודע, מתוחכם, בעל קסם אישי רב וכזה שלוקח דברים בקלות. לכן, אם תבינו לאן הרוח נושבת תצליחו לשמור על מקומכם. אתם פשוט צריכים תוכנית טובה. את כל השאר כבר יש לכם. החודשים אפריל, יוני, אוגוסט, ספטמבר ואוקטובר מביאים איתם ניחוחות של אהבה ורומנטיקה.

סוס

הסוס שועט קדימה. הנחש זוחל לאיטו על האדמה. על פניו, זה נראה ששתי התכונות האלה לא ממש הולכות ביחד, אבל לפי האסטרולוגיה הסינית, גם נחש וגם סוס שייכים לאלמנט האש. זה אומר בעיקר בשורות טובות. השנה אנשי מזל סוס צריכים להתמודד עם תחרות בעבודה. האם הם ינצחו? הכל תלוי בנחש. כשהנחש לצידו, הוא עוזר לדברים לקרות. הסוס יצליח להתגבר על כל מכשול ואפילו להתחזק ולקבל יותר אחריות, כוח ומעמד. אבל כשהנחש לא לצידו, הסוס עלול לקרוס מעומס. חשוב לקרוא את האותיות הקטנות, כי למרות שיהיו השנה הרבה הזדמנויות לסוס להראות את הכישרון שלו, כשהצרות יבואו (אם יבואו) הן יבואו בלי כל התראה. אחרי שהסוס יצליח להראות את הכישרונות שלו, יגיעו גם הזדמנויות כספיות. גם מערכות היחסים השנה נראות טוב יותר בזכות הנחש. אם אתם מוכנים לאהבה, מרץ וספטמבר הם חודשים טובים. אבל תהיו סבלנים. אהבה לוקחת זמן.

כבש

כבשה ונחש לא מטרידים אחד את השני ולכן הם יכולים להסתדר מצוין. לפי האסטרולוגיה הסינית, כבשה שייכת לאלמנט האדמה ונחש לאלמנט האש. לכן כבשה מקבלת תמיכה מהנחש ובאופן כללי, השנה הזאת אולי עמוסה אבל מתנהלת בצורה חלקה ויציבה. בעבודה, אין לכם מקום להשחיל אפילו עוד פגישה אחת ביומן. תחומי האחריות מתרחבים ויכול להיות שאת הזמן שלך תצטרכו לחלק בין שני פרוייקטים, או שתי עבודות. אם אתם חושבים להיות עצמאיים, שנת הנחש היא שנה טובה להגשים חלומות מהסוג הזה. אבל, אפילו שההזדמנויות שם, אין כסף קל. תצטרכו לעבוד קשה ולהשתמש במשאבים שלכם- ידע, זמן, יצירתיות ואנרגיה. זה לא ישאיר לכם הרבה זמן לרומנטיקה, אבל אתם בכל זאת מעוניינים, בחודשים פברואר, אוגוסט ודצמבר הכוכבים לצידכם.

קוף

הקוף הוא חכם והוא יכול להתמודד עם הלחץ ששנת הנמר מביאה איתה. לוח הזמנים של הקוף עמוס השנה, כאשר עיקר הלחץ מגיע מהדרגים הגבוהים. מבחינת עבודה, זאת לא שנה רגועה במיוחד, אבל כל עוד הקוף לא יציג עמדה מתנשאת, או יהירה, המזל וההזדמנויות בעבודה ובכסף איתו. גם מערכות היחסים טובות השנה. הבעיה היא שכמו שהקוף והנחש יכולים להסתדר, הם גם יודעים בדיוק מה נקודות התורפה אחד של השני. זה אומר שהם לפעמים רבים, לפעמים נפרדים, אבל תמיד גומרים את הערב אחד בזרועות השני. רק את הנטייה להימורים תשאירו השנה לכסף, לא לעניינים שבלב.

תרנגול

האש של הנחש מביאה איתה השנה הזדמנויות גדולות בקריירה של התרנגול. בזכות האש הזאת, לתרנגול יש אמנם יותר עומס, אבל גם יותר תעוזה וכוח להתמודד איתו. לא תמיד זה יהיה קל, אבל זאת רק מדרגה, שלב נוסף בדרך לעתיד טוב יותר. לא משנה כמה עמוס ולחוץ יהיה, התרנגול מתמודד השנה בקלות עם אתגרים בזכת תמיכה מחברים (וגם בזכות הנחש). כסף, בורסה, מניות ואפילו עושר כולן מילים שמתחברות לתרנגול השנה. זה זמן טוב להשקיע ולתכנן תוכניות, כי מזל כזה עם כסף לא קורה כל יום. החיים החברתיים ומערכות יחסים שהתחלתם בשנה הקודמת ממשיכים לתוך 2013. אם אתם נמצאים במערכת יחסים, סביר להניח שאתם לא רוצים להתעורר ממה שנראה לגמרי כמו חלום.

כלב

בטבע, כשכלב רואה נחש הוא נובח לעברו ולא מפסיק עד שהוא מתעייף או משתעמם, מה שיקרה קודם. וככה בערך השנה של כלב תראה. יהיו הרבה אתגרים בעבודה, הרבה אירועים מרגשים בחיים האישיים, אבל לא תמיד התוצאות יהיו לרוחו של הכלב. באופן כללי המזל של כלב בשנה של נחש הוא טוב. עם הנחש לצידו, המזל בעבודה צריך להאיר פנים השנה. יהיו לא מעט הזדמנויות, אבל לא כסף גדול. כמו שאר המזלות, גם הכלבים צריכים תוכנית מגירה טובה. באהבה, מי שמחפש אחת כזאת שהולכת איתך לכל החיים צריך להשתתף קצת יותר בפעילויות חברתיות. יש סיכוי טוב למצוא מישהו שיצליח לעורר את הסקרנות הטבעית שלכם.

חזיר

כל הסימנים מראים שלחזיר לא תהיה שנה שקטה ורגועה במיוחד, אבל גם לא דרמות סוערות במיוחד. הכוכבים מראים לוח זמנים עמוס בעבודה,  עבודה חדשה עם סיכוי גדול להרבה נסיעות. הכי חשוב הוא לזכור להיות סבלניים ולא להיכנס לעימותים. אחרת, זה סתם יכול להפוך למכשול בקריירה שלכם. ואפילו שכל ההזדמנויות יהיו שם השנה, עדיין חזיר יצטרך להזיע בשביל להרוויח את הכסף שלו. כל עוד לא תהיו יותר מדי גרידיים ולא תקפצו גבוה מדי, התוצאות יהיו מספקות. בגלל שאתם כל כך עסוקים בעבודה, אתם מזניחים קצת את התחום החברתי. ודווקא יש הזדמנויות והן אפילו נראות מבטיחות. גם כאן תצטרכו להתאמץ קצת יותר, אבל לא יותר מדי. אחרי הכל, חזיר נחשב לאחת החיות הממוזלות בגלגל המזלות הסיני.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך
תגובות פייסבוק
comments

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.