צ'פלין דריה-עיסוי תאילנדי מסורתי בגבעתיים

058-6488193
קטגוריה עיסוי תאילנדי
איזור רמת גן גבעתיים
כתובת המאבק 19 גבעתים
טלפון 0586488193
דוא"ל chaplin.daria@gmail.com
מוסד הכשרה ביה''ס בין-לאומי TMC תאילנד
לקבלת פרטים נוספים
שמי דריה צ'פלין.

הנני אמנית העיסוי ומאמינה אדוקה בגישה הטבעית לטיפול בגופנו. האדם הוא השילוב בין הרוח לחומר ותודעה. שלושתם אמורים לתפקד בהרמוניה מושלמת שתוביל לזרימת אנרגיה אופטימלית. במהלך הטיפול אני אעשה את מיטב יכולתי על מנת לשחרר את האנרגיה שלך ולקדם את איכות חייך.

מה זה עיסוי תאילנדי?
עיסוי תאילנדי היהנשיטה בת 2,500 שנה ואחת מאומנויות העיסוי והריפוי העתיקות בעולם.
השיטה החלה במנזרים הבודהיסטים והתפתחה על-ידי הנזירים. שימוש בעיסוי עושים יחד עם עבודה רוחנית בהתאם לבעיה הספציפית הקשורה ביציאה מאיזון גוף-נפש-רוח. 

כל הבעיות והכאבים בגוף מגיעים ממקור אחד – חוסר איזון בזרימת האנרגיה בגוף. הבסיס האנרגטי של הטיפול הוא פתיחת נתיבי האנרגיה. על מנת שאנרגיה מהיקום תוכל לזרום בחופשיות ואנרגיה חסומה היוצרת מחלה או כאב תוכל לנוע החוצה.


עיסוי תאילנדי מסורתי הינו מסאז’ המזכיר במידה מסוימת יוגה פאסיבית. העיסוי נעשה בלבוש מלא וללא שמן כאשר העיסוי עובד בעיקר על מתיחות אברי הגוף והגמשתם ורפיונם. תורם לגמישות השרירים והגידים. משך הטיפול הינו 90 או 120 דקות

העבודה הטכנית נעשית על ידי לחיצות, מתיחות ותנועות עם אוריינטציה כירופקרטית ואוסטיאופטית כאשר אני משתמשת באגודלים, כפות הידיים, מרפקים, ברכיים וכפות רגליים.

עיסוי תאילנדי מרפה את השרירים, משחרר ממתחים, משפר זרימת הדם, משחרר חסימות
במערכת הדם והלימפה ומקל על לחץ נפשי, כאבי גב, כאבי ראש, וכאבי שרירים. ממוסס אנרגיות חסומות.

שימוש בעיסוי עושים יחד עם עבודה רוחנית בהתאם לבעיה הספציפית הקשורה ביציאה מאיזון גוף-נפש-רוח.

למי הטיפול מיועד?
עיסוי תאילנדי נהוג לבצע על מזרן רך הצמוד לריצפה, וזאת משום הנוחות בביצוע תרגילי גמישות ומתיחה ויכולתו של המעסה לנצל את משקלו שלו לביצוע התרגילים השונים.

המטופל לא חייב להיות גמיש על מנת לחוות מסאג
' תאילנדי, ישנו גיוון רב של תרגילים ותנוחות אשר ניתן לבצע. ניתן לתאר תרגילים אלו כ"יוגה פסיבית" הנעשים על ידי המעסה.לסובלים מכאבי גב, צוואר, שכמות, גב תחתון, בירכיים ולכל מי שרוצה להרגיש רוגע בגופו, שחרור מתחים וגמישות בכל הגוף. 

שימוש בעיסוי עושים יחד עם עבודה רוחנית בהתאם לבעיה הספציפית הקשורה ביציאה מאיזון גוף-נפש-רוח.

משך הטיפול          מחיר

90 דקות                         280₪

120 דקות                       350₪